10,863,741
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
| Curator(en) ([[Property:P2|aangeboden door]]) of [[Property:P3|uitgevoerd door]] || Multiple select: kies uit een autofill dropdown één of meerdere curatoren; ook mogelijkheid om een [[Performer_model|nieuwe Curator]] (is dat dan een Performer of Presenter?) toe te voegen || Per curator kan er een [[Property:P14||alternatieve naam]] meegegeven worden | | Curator(en) ([[Property:P2|aangeboden door]]) of [[Property:P3|uitgevoerd door]] || Multiple select: kies uit een autofill dropdown één of meerdere curatoren; ook mogelijkheid om een [[Performer_model|nieuwe Curator]] (is dat dan een Performer of Presenter?) toe te voegen || Per curator kan er een [[Property:P14||alternatieve naam]] meegegeven worden | ||
|- | |- | ||
| Locatie(s) ([[Property:P2|aangeboden door]]) || Multiple select: kies uit een autofill dropdown één of meerdere locaties; ook mogelijkheid om een [[Presenter_model|nieuwe Locatie]] toe te voegen || Per locatie kan er een [[Property:P14||alternatieve naam]] meegegeven worden | | Locatie(s) (als in een presenterende organisatie [[Property:P2|aangeboden door]]) || Multiple select: kies uit een autofill dropdown één of meerdere locaties (presenterende organisaties); ook mogelijkheid om een [[Presenter_model|nieuwe Locatie]] toe te voegen || Per locatie kan er een [[Property:P14||alternatieve naam]] meegegeven worden | ||
|- | |- | ||
| Plaats (als in geografische locatie [[Property:P10|locatie]]) || Multiple select: kies uit een autofill dropdown één of meerdere geografische plekken (steden, gemeenten, ...) || / | |||
|- | |||
| Verdere samenwerking(en) [[Property:P5|in samenwerking met]]|| Multiple select: kies uit een autofill dropdown één of meerdere kunstenaars, curatoren, organisaties, ...; ook mogelijkheid om een nieuwe kunstenaar, curator, organisatie, ... toe te voegen || Per samenwerking kunnen qualifiers toegevoegd worden: type (type van samenwerking, bv. representatie), begindatum, einddatum, alternatieve naam | | Verdere samenwerking(en) [[Property:P5|in samenwerking met]]|| Multiple select: kies uit een autofill dropdown één of meerdere kunstenaars, curatoren, organisaties, ...; ook mogelijkheid om een nieuwe kunstenaar, curator, organisatie, ... toe te voegen || Per samenwerking kunnen qualifiers toegevoegd worden: type (type van samenwerking, bv. representatie), begindatum, einddatum, alternatieve naam | ||
|- | |- |