10,863,741
edits
Line 143: | Line 143: | ||
|- | |- | ||
| [[Property:P32|subsidie]] || Multiple select: kies een verwijzing naar een bepaald subsidietype [[Item:Q1439|Subsidie Type]], bv. [[Item:Q1438|Kunstendecreet projectsubsidie]] || verder qualifiers kunnen eventueel verwijzen naar een dossiernummer (nog niet voorzien) of een looptijd via [[Property:P17|begindatum]] en [[Property:P18|einddatum]] | | [[Property:P32|subsidie]] || Multiple select: kies een verwijzing naar een bepaald subsidietype [[Item:Q1439|Subsidie Type]], bv. [[Item:Q1438|Kunstendecreet projectsubsidie]] || verder qualifiers kunnen eventueel verwijzen naar een dossiernummer (nog niet voorzien) of een looptijd via [[Property:P17|begindatum]] en [[Property:P18|einddatum]] | ||
|- | |||
| Misschien nog een releaseformat voorzien? || Multiple select: mogelijkheid om CD, Vinyl, Cassette, USB-stick, Spotify, iTunes, ... te kiezen? || Bij zaken als spotify of andere streamingdiensten een kwalifiër om de URL mee te geven? | |||
|- | |- | ||
|} | |} |