10,863,741
edits
Line 79: | Line 79: | ||
! Label !! Input !! Eventuele qualifiers | ! Label !! Input !! Eventuele qualifiers | ||
|- | |- | ||
| | | Titel (label) || String, misschien automatisch gegenereerd op basis van gelinkte artiesten en organisaties, de datum || / | ||
|- | |- | ||
| | | Beschrijving (description) || String || / | ||
|- | |- | ||
| | | Begindatum || Timestamp: We werken met een begin- en een einddatum omdat er soms festivals zijn die meerdere dagen duren en het onduidelijk is op welke dag het concert plaatsvond. || / | ||
|- | |- | ||
| | | Einddatum || Timestamp: zie begindatum voor logica van een periode, bv. bij een festival || / | ||
|- | |- | ||
| | | Groepen of muzikanten (uitgevoerd door) || Multiselect dropdown: kies uit een autofill dropdown één of meerdere muziekgroepen, muzikanten, dirigenten, ...; ook mogelijkheid om een nieuwe groep of persoon toe te voegen. || Per groep/persoon kan er een alternatieve naam meegegeven worden, bovendien kunnen de groepen of muzikanten een specifieke rol mee krijgen, bv. "dirigent". | ||
|- | |- | ||
| | | Presenterende organisaties of mensen (aangeboden door) || Multiselect dropdown: kies uit een autofill dropdown één of meerdere presenterende organisaties (bv. concertzaal) of mensen (bv. programmator); ook mogelijkheid om een nieuwe organisatie of persoon toe te voegen. || Per organisatie/persoon kan er een alternatieve naam meegegeven worden, bovendien kunnen de personen of organisaties een specifieke rol mee krijgen, bv. "programmator" of "festival". | ||
|- | |- | ||
| | | Samenwerking (werkt samen met) || Multiselect dropdown: kies uit een autofill dropdown één of meerdere personen of organisaties (bv. een co-producent) of mensen (bv. een ere-gast); ook mogelijkheid om een nieuwe organisatie of persoon toe te voegen. || Per organisatie/persoon kan er een alternatieve naam meegegeven worden, bovendien kunnen de personen of organisaties een specifieke rol mee krijgen, bv. "co-producent" | ||
|- | |||
| Media || Je kan meerdere media (links naar beelden, video, ...), aan een activiteit koppelen || Media types, Consent veld om dit te mogen opslaan, consent veld om dit te mogen publiceren, copyright notice? | |||
|- | |||
| URL || Een externe bron || Een kwalifiër die aangeeft wanneer de bron geconsulteerd is? | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Album met muzieknummers == | == Album met muzieknummers == | ||
== Podiumproductie met speelgelegenheden == | == Podiumproductie met speelgelegenheden == |