10,863,741
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|+ Relaties tussen core entities via properties | |+ Relaties tussen core entities via properties | ||
|- | |- | ||
! / !! Activiteit !! Ding !! Participant !! Uitvoerder !! Aanbieder !! ... | ! / !! Activiteit !! Ding !! Participant !! Uitvoerder !! Aanbieder !! Samenwerking !! ... | ||
|- | |- | ||
| Activiteit || ? || gebruikt object || / || uitgevoerd door || aangeboden door || ... | | Activiteit || ? || gebruikt object || / || uitgevoerd door || aangeboden door || ... || ... | ||
|- | |- | ||
| Ding || / || / || / || / || / || ... | | Ding || / || / || / || / || / || ... || ... | ||
|- | |- | ||
| Participant || neemt deel aan|| / || / || / || / || ... | | Participant || neemt deel aan|| / || / || / || / || ... || ... | ||
|- | |- | ||
| Uitvoerder || / || / || / || werkt samen met || werkt samen met || ... | | Uitvoerder || / || / || / || werkt samen met || werkt samen met || ... || ... | ||
|- | |- | ||
| Aanbieder || / || / || / || werkt samen met || werkt samen met || ... | | Aanbieder || / || / || / || werkt samen met || werkt samen met || ... || ... | ||
|- | |- | ||
| ... || ... || ... || ... || ... || ... || ... | | Samenwerking || / || / || / || werkt samen met || werkt samen met || ... || ... | ||
|- | |||
| ... || ... || ... || ... || ... || ... || ... || ... | |||
|} | |} | ||